PTTK AE / Koło PTTK nr 7

Cześć!

Jesteśmy grupą studentów, która ponad wszystko lubi swój wolny czas spędzić na górskich szlakach i pieszych wędrówkach. Organizujemy większe i mniejsze wyjazdy najczęściej w bliskie naszym sercom góry. Najczęściej są to spontaniczne wyjazdy weekendowe - wystarczy grupa ludzi, plecak, dobre chęci i w drogę! Poznajemy przy tym nowych ludzi, nawiązujemy kontakty, poznajemy piękne zakątki Polski (i nie tylko) oraz dobrze się bawimy :)

Chcemy spotkać wszystkich tak samo zakochanych w turystyce jak my, oraz przekonać do niej tych, którzy dopiero odkryją w niej swoją pasję.

Poza aktywnością stricte "górską" mile spędzamy czas na uczelni :) Jak możecie zobaczyć w działach Relacje, Akcja 3, wKoło Polski czy łikend w Krakowie, często urządzamy różnego rodzaju szkolenia ("Górska szkoła przetrwania w organizacji studenckiej" itp.), angażujemy się w projekty Programu MŁODZIEŻ oraz IYNF (International Young Nature Friends), bierzemy udział w akcjach organizowanych na terenie AE i Krakowa.

Chcesz wiedzieć więcej co się aktualnie dzieje w kole,
co planujemy w najbliższej przyszłości?

Już odkryłeś/aś jedno ze źródeł informacji - naszą stronę www.pttk.ae.krakow.pl staramy się uzupełniać i uaktualniać jak najczęściej! Znaleźć na niej możesz także nasze namiary gg i maila :)

Przede wszystkim jednak zapraszamy Cię do naszej siedziby w Ustroniu (pok.511), gdzie codziennie możesz nas spotkać, porozmawiać, poczytać prasę górską... możesz odnaleźć tu swój kąt na uczelni :)

Zachęciliśmy Cię? Zapraszamy także na nasze kołowe "czwartkowe spotkania" kiedy spotykamy się przede wszystkim aby razem spędzić wieczór oglądając slajdy, wspólnie śpiewając lub po prostu rozmawiając przy herbatce "z wkładem" lub bez ;)

Wstąp! "Dla wszystkich starczy miejsca!"

"Góry to nasze spiętrzone marzenia
W górach ludzie jak one rosną ku niebu
Morze szczytów nas w żeglarzy przemienia
Sterujących coraz dalej od brzegu
Góry to ludzie, którzy je niosą w plecaku
Ludzie są jak góry, które noszą w sobie
Gdzie oczy poniosą wędrujemy szlakiem
A u celu i tak czeka drugi człowiek"


aktualizacja: 12.05.2006
Koło PTTK nr 7 przy Akademii Ekonomicznej w Krakowie,
Oddział Akademicki w Krakowie